Anasayfa

 
 
 
  • 1
  •  
Twitter'da takipçimiz olun
Şehirdışından gelince neler yapmam gerekiyor
11.01.2013
29.12.2010

Artık Tedavi için tıbbi yayın yazmaya başlayacağım

 Uyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bazı bilgiler sadece benim kişisel tecrübelerim ve düşüncelerimdir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen kendi tanıdığınız uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

EN İYİ TEDAVİYİ, PAYLAŞARAK VE BİRBİRİNİZE DESTEK  OLARAK GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ...

 

 

Bu site, hastalarımız benimle ve birbiri ile iletişim içinde olsunlar, motivasyonları artsın, eğer sıkıntıları varsa bizimle paylaşsınlar diye kuruldu. Eğer biz sizin sıkıntılarınızı bilemezsek, size yardımcı olamayız. Çoğu hastamız sıkıntısını ve üzüntüsünü direk doktoru ile paylaşamıyor ama önemli olan bunu paylaşıp ortak çözüm bulmak. Bu tedavi, doktor hasta omuz omuza çabaladığında daha kolay sonuca ulaşabileceğiniz bir tedavi.  Bu sitede çekinmeden her türlü derdinizi bizimle paylaşın. Lütfen tedavi ile ilgili bu siteyi, sık sık takip edin. Tedavi sadece bizim uyguladığımız bir tedavi olduğu için, tedavi ile ilgili sorularınızı  ancak biz cevaplayabiliriz.

Motivasyon için, Forum bölümünde birkaç arkadaş bir araya gelip forum bölümü açın, bu bölüm için bize forumdaki doktora sorular bölümüne yazın, ben size yardımcı olup bir bölüm açayım, sizde orada kendi aranızda gerekirse on-line sohbet edin.

Başarı paylaştıkça artacaktır...

 

 

Gelecek Haber Konuları...

Bağırsaklarımızı nasıl çalıştırırız ?          Bedeniniz bebeğinizdir onu lütfen anlayın...

En çok ilgi çeken haberler...

    

DONDURMA YEME  SANATI..           YAZ MENÜSÜ NASIL OLMALI YAZIMIZ YENİLENDİ.

                                                    TV İZLEMEK İÇİN TIKLATINZiyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam61
Toplam Ziyaret165518
SOHBET

SOHBETE GİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar2.32052.3298
Euro2.84842.8599
Hava Durumu
Anlık
Yarın
11° 10° 7°
Saat